اف تی سنتر

دكوراسيون غرفه

دكوراسيون غرفه

دكوراسيون غرفه مي بايست داراي فرم زيبا و عملكرد مناسب باشد و بهره برداري را براي بازديد كنندگان وكاركنان غرفه آسان و در عين حال جذاب نمايد.

به اين منظور نكات ذيل را مورد توجه قرار دهيد:

۱- آرايش غرفه به گونه اي باشدكه توجه مردم را تنها به كالاي ارائه شده معطوف سازد.

۲- سعي شود از هر كالايي،حتي المقدور يك نمونه را به نمايش درآوريد.

۳- سعي نماييد نمايش محصول خود را از طريق فيلم و اسلايد ارايه نماييد (در صورت عدم وجود محصول يا عدم مجوز براي نمايش زنده ماشين آلات) تا بازديد كننده كيفيت كار و محصول شما را از نزديك مشاهده كند.

۴- سعي شود از رنگ هاي زيبا و طرح هاي جذاب، در تهيه عكس، جداول و نمودارهاي كه در معرض ديد بازديد كننده قرار ميگيرند، استفاده گردد.

۵- سعي شود در نمايش بعضي از كالاها از ويترين مناسب و زيبا استفاده گرددتوجه داشته باشيد برخي از كالاها نيازي به قفسه و ويترين ندارند.

۶- از شلوغ كردن غرفه بپرهيزيد و براي استفاده بهتر از فضا و مكان از به كاربردن استند و ويترين و… اضافي اجتناب كنيد.

۷- استفاده مطلوب و مناسب از ديوار ها و پانل هاي غرفه، موجب صرفه جويي در هزينه و وقت مي شود.

۸- از چيدمان صندلي اضافه كه موجب شلوغي غرفه و نشستن بي مورد كاركنان غرفه مي شود، اجتناب نماييد.

۹- براي طراحي غرفه، زيبايي خوب است و غرفه را جذاب مي نمايد، اما، به اين نكته دقت نماييد كه غرفه آرايي، ساخت و تجهيز غرفه، بايد در حداقل زمان صورت گيرد.

۱۰- چيدمان كالاهاي نمايشي، گلدانهاي تزئيني ،فلاور باكس، ميز و صندلي و لوازم غرفه به روشهاي مناسب انجام شود. سعي شود نماي هر بخش با بخش ديگر متفاوت به نظر آيد.

۱۱- در صورت امكان سعي شود فضا براي نگهداري كارتن خالي، كالاهاي اضافي، غذاخوري،‌ استراحت كاركنان و…. در غرفه درنظر گرفته شود.

کلام آخر

در ساخت غرفه در فضاي باز و در فصول مختلف علاوه بر رعايت موارد بالا، به ايستايي و مقاومت غرفه در برابر عوامل جوي،گرد و غبار و سرمايش و گرمايش و…. غرفـه دقت كافي به عمل آيد

مطالب مرتبط

اسفند ۱۰, ۱۳۹۵

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

avatar
wpDiscuz
تمامی حقوق متعلق به اف تی سنتر می باشد.