اف تی سنتر

اهمیت و تاثیر لینک سازی در سئو

لینک سازی در سئو

لازم به ذکر است که حجم اطلاعات این مطلب بسیار زیاد است، اما ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا این مطالب آموزش سئو را به زبانی ساده و قابل فهم توضیح دهیم که روند ادراک برای شما تسهیل شود. بعد از اتمام این مقاله اگر به پاسخ سوالاتی که در ذهنتان بود نرسیدید در قسمت نظرات همین صفحه سوالات خود را مطرح نمایید تا کارشناسان سئو اف تی سنتر به سوالات شما پاسخ دهند. سئو و لینک سازی در سئو همیشه در حال تغییر است و امروزه، ایجاد لینک های با کیفیت در بالاترین درجۀ اهمیت قرار دارند.

اگر تجارت و فعالیت شما به اینترنت بستگی دارد، باید مفهوم نیاز به لینک های با کیفیت را درک کنید و از آنها در تجارت خود استفاده کنید. مطمئن باشید قاعده داشتن لینک های با کیفیت به این زودی ها تغییر نخواهد کرد. خواندن این مقاله به شما کمک می کند تا برای لینک سازی در مسیری درست حرکت کنید تا بتوانید در کوتاه ترین زمان، بهترین نتیجه را دریافت کنید.

اهمیت و تاثیر لینک سازی در سئو

چرا ساخت لینک برای سئو مهم است؟

موتورهای جستجوگر از لینک ها برای تعقیب وب سایت ها استفاده می کنند؛ آنها لینک های موجود در بین تک تک صفحات وب سایتتان را دنبال می کنند و در تصویری بزرگتر، تمام لینک های موجود در بین وب سایت ها را زیر نظر دارند. روش های بسیاری برای لینک سازی وجود دارد که سختی و آسانی آنها متفاوت است. اگر بتوانید برای وب سایت خود لینک هایی با کیفیت و معتبر دریافت کنید، در سئو و بهینه سازی سایت تان چندین گام از رقبای خود فاصله می گیرید.

معمولاً اگر همۀ عوامل رتبه بندی وب سایت به شکل برابر موثر باشند، اعتبار و کیفیت لینک های دریافتی صفحات، رتبه بندی وب سایت را تعیین می کنند.
لینک ها عوامل بسیاری مهمی در رتبه بندی وب سایت ها هستند. به این ترتیب می دانیم افزایش تعداد لینک های با کیفیتِ بالا می تواند تاثیر بسیاری بر رتبه بندی وب سایت شما در موتورهای جستجوگر داشته باشد.

تاثیر لینک سازی بر روی ترافیک وب سایت

ما دربارۀ تاثیر لینک سازی بر روی رتبۀ وب سایت صحبت کردیم، اما دربارۀ تاثیر لینک سازی بر روی ترافیک وب سایت چطور؟ یک لینک با کیفیت در یک وب سایت معتبر می تواند آمار بازدیدکنندگانتان را نیز افزایش دهد. اگر وب سایتی که لینک شما را در صفحه خود قرار می دهد در تجارت شما فعالیت داشته باشد، شانس اینکه مشتریان بیشتری نیز به دست آورید افزایش می یابد. در این موقعیت، ارزش یک لینک وابسته به سئوی آن نیست، بلکه به مشتریان آن بستگی دارد.

لینک سازی خوب به شما کمک می کند تا برند تجاری خود را بسازید و آن را به عنوان یک نام معتبر در زمینه فعالیت خود معرفی نمایید. تکنیک های لینک سازیِ بسیاری مانند تولید محتوا وجود دارد که می تواند فعالیت تجاری شما را برای مخاطبانتان تشریح کند و این راه می تواند نشان تجاری شما را معتبر سازد.

برای افزایش تعداد لینک ها باید شرایط خاصی داشته باشید، لینک هایتان را باید به روش های مختلفی (follow و nofollow) در شبکه های اجتماعی و فروم ها بسازید و به این نکته توجه کنید که باید به اندازه لینک بسازید و این کار را همواره ادامه دهید و همچنین بصورت ترکیبی لینک بسازید یعنی اینگونه نباشد که فقط dofollw با رنک بالا بسازید.

به همان اندازه که لینک می سازید باید صفحات لینک شده را بروز کنید و اگر روزی ۳۰ لینک ارزشمند و با کیفیت می سازید باید حداقل ۱۰ پست جدید و با کیفیت در وب سایت قرار دهید.
سئو و بهینه سازی سایت همراه با گرفتن بک لینک و لینک بیلدینگ است که کامل شده و به عنوان یک سئو سایت خوب مطرح میشود.

مطالب مرتبط

فروردین ۱۵, ۱۳۹۶

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

avatar
wpDiscuz
تمامی حقوق متعلق به اف تی سنتر می باشد.