اف تی سنتر

تاثیر رسم اسکیس معماری داخلی هنگام ملاقات با مشتری

اسکیس معماری داخلی

دراینجا نکاتی در مورد تاثیر رسم اسکیس معماری داخلی در هنگام ملاقات با مشتری را بررسی می کنیم. قبل از اینکه رسم اسکیس را شروع کنید آن چه در ذهنتان است مشخص کنید و در نظر بگیرید که چه چیزی را می خواهید نشان دهید.

به طور مثال در همین اتاق نشیمن فضاهای گوناگونی را می توان به تصویر کشید که این، بستگی به آنچه در ذهنتان است، دارد.

اسکیس معماری داخلیدر این اسکیس پرسپکتیو یک نقطه ای نشان داده شده که نکته آن دید مستقیم به اسکیس است، که با فلش قرمز رنگ روی پلان کف مشخص شده، زمانی که مستقیم به اسکیس نگاه می کنید. نقطه تلاقی مرکز درب شیشه ای است. از این زاویه ۵ سطح مشخص است که شامل: ۳ دیوار، کف و سقف می باشد. رسم نقطه تلاقی پایه رسم این اسکیس می باشد که یادگیری و نحوه  رسم  آن بسیار آسان آست. این کار یک فضای ثابت و آرامی را برایمان بوجود می آورد.

اسکیس معماری داخلیاین اسکیس پرسپکتیو دو نقطه ای را نشان می دهد که زاویه دید آن با فلش قرمز رنگ روی پلان کف مشخص شده است. نکته ای که در اینجا مد نظر می باشد، این است که ست تلویزیون در مرکز تصویر قرار گیرد. تاکید می کنیم که مبلمان را روبروی تلوزیون قرار دهید. تا فضایی راحت در هنگام تماشای فیلم پدید آورد. زمانی که از این زاویه به اسکیس می نگرید، ۴ سطح داریم: ۲ دیوار، کف و سقف.

اسکیس معماری داخلی

در این اسکیس پرسپکتیو دو نقطه ای را مشاهده می کنید که زاویه دید آن با فلش قرمز رنگ در ارتوگنال پلان کف مشخص شده است. دراینجا تمرکز روی مبلمان می باشد، شما باید سعی کنید که بین مبل و فضاهای مجاور هماهنگی را ایجاد کنید. از این زاویه ما ۴ سطح داریم: ۲ دیوار کف و سقف

مطالب مرتبط

فروردین ۱۵, ۱۳۹۶

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

avatar
wpDiscuz
تمامی حقوق متعلق به اف تی سنتر می باشد.