اف تی سنتر

خدمات طراحی سایت

خدمات طراحی سایت

شرکت اف تی سنتر فعالیت تخصصی خود را در زمینه خدمات طراحی سایت از سال ۱۳۸۵ آغاز نمود و در طی این سالها بصورت تخصصی در زمینه های طراحی وب سایت، طراحی فروشگاه اینترنتی، بازاریابی اینترنتی فعال بوده است. اف تی سنتر با طراحی سایت اصولی و رعایت کلیه استاندارهای سئو و افزایش ترافیک سایت همواره مزیت رقابتی مشتریان خود را نسبت به رقبایشان حفظ می نماید.

شما می توانید با خیالی آسوده طراحی سایت و طراحی وب سایت خود را به متخصصان ما واگذار کنید. متخصصان اف تی سنتر با داشتن دانش و تجربه بالا در خصوص جدیدترین سیستم ها و استاندارد های روز دنیا شما را در امر طراحی سایت همیاری خواهند نمود.

طراحی وب سایت ما، با توجه به اهداف و نیازمندیهای مشتری، نوع فعالیت و با توجه به بودجه درنظر گرفته شده برای طراحی صورت می پذیرد.

طراحی وب سایت رابطه مستقیمی با شناخته شدن در موتورهای جستجو و پیشی گرفتن از رقبای تجاری دارد. در طراحی وب سایت علاوه بر نیاز به سرعت بالای بارگذاری صفحات وب سایت در عین زیبایی، می بایست با استفاده از کلمات کلیدی و تکنیک های سئو باعث افزایش آمار بازدیدکنندگان شد.

یک بازدیدکننده وقتی برای اولین بار به سایت شما سر می زند، اولین چیزی که نظر او را به خود جلب می کند رنگبندی و طراحی سایت شما می باشد.

هدف ما طراحی وب سایت حرفه ای و شکیل بر اساس استانداردهای موجود بر روی وب در حداقل زمان و هزینه است.

امروزه اهمیت اینترنت به عنوان یک بستر اطلاعاتی بر هیچکس پوشیده نیست. شما می توانید با توجه به تخصصی که دارید و هدفی که در ذهن می پرورانید یک وب سایت داشته باشید و از این طریق با دنیا در ارتباط باشید و ارتباطات جدیدی بدست آورید.

در نظر داشته باشید که ما صرفا برای مشتریان خود سایت طراحی نمی کنیم بلکه با طراحی سیستم های اختصاصی و بهینه سازی شده برای گوگل ابزاری را در اختیار آنها قرار می دهیم تا بتوانند به نتایج مورد نظر خود برسند.

ویژگی های طراحی سایت اف تی سنتر:

 • طراحی سایت اختصاصی براساس نیازهای مشتری
 • بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو
 • مشاوره بازاریابی اینترنتی و سئو به مشتریان طراحی سایت
 • سرعت و امنیت مناسب در تمام پروژه های طراحی شده
 • طراحی وب سایت ریسپانسیو
 • طراحی سایت با قیمت مناسب
 • طراحی سایت با گرافیک شکیل
 • آموزش کار با وب سایت

طراحی سایت خود را بر محوریت کلمه کلیدی مشخصی تعریف نمایید. این امر در سئو طراحی سایت شما کمک بسیاری خواهد نمود و موجب می گردد موتورهای جستجو سایت شما را در آن کلمه کلیدی بشناسد تحت این شرایط طراحی سایت و تولید محتوای هدفمند معنای خود را پیدا خواهد نمود. طراحی سایت خود را با کلمات کلیدی مرتبط در رنکینگ بالا قرار دهید تا بتوانید ترافیک بالایی را به سمت کسب وکار خود هدایت نمایید.

انواع طراحی سایت اف تی سنتر:

برنامه نویسی اختصاصی سایت:

در طراحی سایت اختصاصی بر خلاف سیستم‌های مدیریت محتوا تمامی بخش‌های مورد نیاز برای نمایش یک سایت می‌بایست به صورت اختصاصی برنامه‌نویسی شوند.

آنچه سبب می‌شود تا از ابزارهای آماده استفاده نشود و بخش‌های مورد نیاز از پایه برنامه‌نویسی شوند ممکن است به یکی از دلایل زیر باشد.

 • عدم توانایی سیستم مدیریت محتوا در پوشش یکی از نیازهای اصلی
 • نیاز به ارتباط سیستم با یک سیستم دیگر
 • عدم هماهنگی فرآیندهای موجود در سیستم مدیریت محتوا با فرآیندهای مورد نیاز
 • نیاز به کیفیت، سرعت یا ویژگی بسیار متفاوت
 • مزایای طراحی سایت به صورت اختصاصی و سفارشی

برنامه‌نویسی سایت مزایایی دارد که ممکن است سبب شود به عنوان گزینه‌ی برتر در طراحی سایت مورد استفاده قرار گیرد.

مهم‌ترین مزیت این روش، سازگاری دقیق سیستم با نیازهای موجود است. در حالی که در طراحی سایت با استفاده از سیستم‌های مدیریت محتوا مانند وردپرس و جوملا، ممکن است نیاز به تغییر فرآیندهای سازمانی وجود داشته باشد.

به عنوان مثال ممکن است برای درج محتوا در سایت یک نفر لازم باشد که متن را بنویسد، یک نفر ویرایش کند و دو نفر تایید کنند. در چنین حالتی، سیستم‌های مدیریت محتوا به صورت مستقیم امکاناتی را در اختیار شما قرار نمی‌دهند.

مزیت دوم در طراحی سایت سفارشی، سرعت است در سایت‌هایی با بازدید بسیار بالا به چشم خواهد آمد. سیستم‌های مدیریت محتوا به دلیل پشتیبانی از بسیاری امکانات جانبی و بسیاری ویژگی‌های فنی از امکانات سخت‌افزاری سرور به مقدار بیشتری استفاده می‌کنند و در نتیجه توانایی پاسخگویی به تعداد کمتری از کاربران با سرعت مناسب در توانایی یکسان سخت‌افزار را خواهند داشت.

این نکته نباید فراموش شود که تمامی مزایای طراحی سایت اختصاصی هنگامی در دسترس خواهد بود که برنامه‌نویسان، دانش و تجربه‌ی کافی در برنامه‌نویسی سایت را داشته باشند.

برای مثال سیستم مدیریت محتوای وردپرس، سیستمی گسترده است که تقریبا معادل ۹۰ سال کار یک برنامه‌نویس حجم و قدرت دارد و نوشتن کدهایی که بتواند مزایای موجود در چنین سیستمی را پشت سر بگذارد بسیار دشوار خواهد بود.

معایب طراحی سایت اختصاصی و سفارشی

علاوه بر مزایای موجود در طراحی سایت اختصاصی و سفارشی، معایبی نیز در این مسیر وجود دارد که مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از زمان بیشتر و هزینه‌ی بیشتر.

به دلیل زمان و هزینه‌ی بیشتری که در این مسیر می‌بایست صرف شود .استفاده از این گزینه برای شرکت‌های کوچک و نوپا گزینه‌ی مناسبی نیست.

مشکل دوم که طراحی سایت اختصاصی و سفارشی را با مشکلات زیادی مواجه می‌کند، عدم تجربه و توانایی کافی برنامه‌نویسان در پیاده‌سازی با کیفیت سایت است.

همان گونه که گفته شد سیستم وردپرس معادل ۹۰ سال کار یک برنامه‌نویس امکانات و توانایی دارد. این مقدار بدون احتساب هزاران افزونه‌ی جانبی آن است. برنامه‌نویسانی که بتوانند سیستمی با این کیفیت و توانایی ایجاد کنند تا مزیتی بیش از سیستم‌های مدیریت محتوا ایجاد کنند، به آسانی یافت نمی‌شوند.

برای پیش‌گیری از رخداد مشکلات فوق، استفاده از مشاوره طراحی سایت امری ضروری و حیاتی است زیرا رفتن یک مسیر نادرست علاوه بر هزینه‌هایی که به صورت مستقیم بر شرکت و سازمان بار می‌کند، هزینه‌های سنگین غیرمستقیمی را نیز به سبب توسعه در آینده، تاخیر، خرابی، آسیب‌های امنیتی و سایر موارد ممکن است در پی داشته باشد.

طراحی سایت با وردپرس

برای طراحی سایت ارزان و کارامد گزینه های زیادی برای انتخاب ما وجود دارد. یکی از این گزینه ها طراحی سایت با وردپرس می باشد.استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس امکانات و قابلیت های زیادی در اختیار صاحبان و دارندگان سایت قرار می دهد :

طراحی سایت با وردپرس چه ویژگی هایی دارد؟

وردپرس در واقع یک سیستم مدیریت محتوای سایت است که جامعه ی کاربری بسیار بزرگی در ایران و در جهان داشته و به صورت رایگان در دسترس می باشد. مدیریت سایت، مطالب و محتوای سایت با این سیستم مدیریت محتوا بسیار راحت و روان بوده و یک مدیریت کارامد به صاحبان سایت ارائه می دهد. در طراحی سایت با وردپرس حتی افرادی که تابحال از سایت استفاده نکرده اند و سواد اینترنتی بسیار پایینی دارند به راحتی می توانند از این سیستم مدیریت محتوا برای بروز رسانی سایت خود استفاده کنند.

امکانات طراحی سایت با وردپرس

به دلیل گسترده بودن سطح استفاده از این سیستم مدیریت محتوا امکانات و بروز رسانی زیادی در این رابطه انجام شده و قالب ها و افزونه های بسیار زیادی در این رابطه برای ارتقای امکانات سایت وجود دارد. سیستم مدیریت محتوای وردپرس متن باز بوده و این به عنوان یک نقطه ی قوت برای سایت های طراحی شده با وردپرس به حساب می آید و با اینکه یک سازمان مرجعی برای پشتیبانی رسمی از این CMS وجود ندارد ولی شرکت های کوچک زیادی هستند که در صورت لزوم به صورت خصوصی این کار را با اندک هزینه انجام می دهند.

سئو سایت در طراحی سایت با وردپرس چگونه است؟

طراحی سایت بر اساس اصول سئو: یکی از مهمترین نقاط قوت طراحی سایت با وردپرس سئو و بهینه سازی سایت می باشد. به جرأت می توان گفت یکی از دلایل استفاده ی زیاد از این CMS در جهان سئو سایت قدرتمند و بهینه ی آن است. افزونه های زیاد و قدرتمندی دراین رابطه طراحی و ساخته شده است، سئو سایت های وردپرسی سریع تر و قدرتمند تر بوده و سازگاری بیشتری با الگوریتم های موتور های جستجو دارد.

نقاط قوت و ضعف طراحی سایت با وردپرس

هرکدام از سیستم های مدیریت محتوا در نوع خود دارای نقاط ضعف و قدرتی هستند . در ادامه به بررسی این نقاط در طراحی سایت با وردپرس می پردازیم:

نقاط قوت طراحی سایت با وردپرس

همانطور که در بالا گفته شد، از نقاط قوت طراحی سایت با وردپرس می توان به رایگان بودن، سئو قدرتمند، جامعه کاربری بسیار گسترده و مدیریت آسان و کاربردی آن اشاره کرد.

نقاط ضعف طراحی سایت با وردپرس

از آنجایی که طرح اصلی وردپرس برای طراحی وبلاگ ها بوده و بر همین پایه و اساس طراحی شده است لذا برای کار ها و سایت های بسیار بزرگ کارایی چندان زیادی ندارد. و اغلب برای طراحی سایت خبری ، طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت پزشکی، طراحی سایت املاک و … استفاده می شود.

 شرکت طراحی سایت و سئو سایت اف تی سنتر با بررسی اهداف شما مناسب ترین سیستم مدریت محتوا را برایتان پیشنهاد داده و امکانات ویژه ای در این رابطه در نظر گرفته است.

طراحی سایت با جوملا(Joomla)

جوملا (Joomla) پس از وردپرس دومین سیستم مدیریت محتوای محبوب در طراحی سایت به شمار می‌رود. امکانات جوملا برای طراحی سایت‌هایی در ابعاد متوسط و متمایل به بزرگ مناسب است. پورتال‌های سازمانی، سایت‌های شرکتی، سایت‌های پزشکی و سایت‌ها خبری از گزینه‌هایی هستند که می‌توانند با جوملا طراحی و پیاده‌سازی شوند.

از ویژگی‌های مهم در هنگام طراحی سایت با جوملا امکانات قابل توجه برای تعیین سطوح دسترسی است که می‌تواند در نیازهای سازمانی برای تعریف سطح قابلیت‌های موجود برای هر کدام از کاربران مورد استفاده قرار بگیرد. در نگارش‌های جدید جوملا مدیریت دسترسی‌ها بیش از پیش گسترش یافته و امکان تعیین دسترسی‌های مدیران نیز تغییرات قابل توجهی یافته است.

امکانات جوملا

جوملا محیط مدیریتی بسیار پیشرفته با امکانات بسیار متنوعی را در اختیار مصرف‌کننده قرار می‌دهد. امکان ایجاد صفحات جدید، منوهای جدید و ویرایش و تغییر نمای اصلی سایت از امکانات بخش مدیریت جوملا هستند.

جوملا برای ایجاد صفحه‌ی اصلی سایت از مفاهیمی به نام کامپوننت و ماژول استفاده می‌کند. کامپوننت هسته‌ی مرکزی هر صفحه است که محتوای اصلی هر صفحه را تشکیل می‌دهد و ماژول امکانات اضافی است که در حاشیه‌ی موضوع اصلی قرار می‌گیرند. امکان تغییر دادن کامپوننت‌ها و ماژول‌ها در محیط مدیریت جوملا در کنار قابلیت تعیین دسترسی برای هر بخش، از ویژگی‌های بسیار مفید جوملا است که سبب شده بسیاری از کاربران آن را به عنوان ابزاری برای توسعه‌ی وبسایت‌های خود برگزینند.

افزونه‌های جوملا

جوملا دارای هزاران افزونه‌ی رایگان و تجاری است که در توسعه‌ی یک سایت سازمانی و شرکتی می‌توانند مورد استفاده قرار بگیرند.
علاوه بر افزونه‌های موجود امکان توسعه‌ی افزونه‌های جدید برای رفع نیازهای صاحبان سایت‌ها فراهم است. طراحی قالب‌های جوملا بسته به تحلیل کسب‌ و کار و ترکیب و ساختار فنی در کنار نیازهای هنری موجود در گستره‌ی بزرگی قابل انجام است.

طراحی وبسایت با جوملا سبب می‌شود دسترسی به مجموعه‌ی بزرگی از افزونه‌ها امکان‌پذیر شود در نتیجه اضافه کردن امکانات جدید در آینده با احتمال بیشتری به آسانی قابل انجام خواهد بود.

به روزرسانی جوملا

جوملا به صورت منظم به‌روزرسانی می‌شود. به روزرسانی سایت‌های طراحی شده با جوملا و همچنین افزونه‌های موجود در آن به سادگی در بخش مدیریت و با انجام چند کلیک به انجام می‌رسد. در به روزرسانی‌های جدید اشکال‌های گذشته برطرف می‌شوند و امکانات جدیدی به سیستم افزوده می‌شود.

طراحی سایت چند زبانه با جوملا

طراحی سایت با جوملا در هنگام نیاز به سایت‌هایی چند زبانه از گزینه‌های مناسب به شمار می‌رود. مطالب، ماژول‌ها، منوها و بسیاری دیگر از بخش‌های جوملا قابلیت سفارشی سازی برای زبان‌های متعدد را دارا می‌باشند. جوملا همچنین امکان تغییر نشانی زبان‌های مختلف را دارا است و به همین دلیل گزینه‌ای خوب در هنگام ایجاد سایت‌های دو و چند زبانه به شمار می‌رود.
سایت‌های چند زبانه با جوملا در بخش محتوا، گزینه‌هایی در اختیار کاربر قرار می‌دهند که تعیین می‌کند مطالب جدید به زبانی خاص یا برای تمامی زبان‌ها در دسترس باشند.

سئو جوملا

جوملا امکاناتی پیش ‌فرض برای دستیابی به سئو یا بهینه‌سازی موتورهای جستجو در اختیار کاربران قرار می‌دهد. به ویژه افزونه‌ی K2 ویژگی‌های مفیدی در ایجاد صفحاتی با اصول سئو در خود جای داده است. علاوه بر این موارد، افزونه‌های رایگان و تجاری دیگری نیز برای بهبود وضعیت سئوی سایت‌های طراحی شده با جوملا وجود دارند که برای بهبود وضعیت سئو سایت جوملایی قابل استفاده هستند.

سرعت جوملا

جوملا به دلیل امکانات گسترده به ویژه در پشتیبانی از ماژول‌ها و سیستم دسترسی پیشرفته‌ای که در خود جای داده است، جزء سیستم‌های متوسط در زمینه‌ی سرعت به شمار می‌رود. این به معنی کم بودن سرعت جوملا نیست. امروز قدرت سخت‌افزارها افزایش چشم‌گیری داشته است و با مقداری تنظیمات و بهینه‌سازی‌ها روی بخش مدیریت جوملا می‌توان یک سایت سریع و قابل قبول که بتواند رضایت مخاطبان را جلب کند، طراحی نمود.

امنیت جوملا

جوملا و به ویژه برخی افزونه‌های آن که توسط توسعه‌دهندگان دیگر ایجاد شده‌اند، در گذر زمان آسیب‌پذیری‌های متعددی را تجربه کرده است. در حال حاضر با گذشته زمان و برطرف شدن بسیاری از این آسیب‌پذیری‌ها، هم‌اکنون جوملا از امنیت خوبی برخوردار است. تضمین امنیت کافی در طراحی سایت‌های جوملایی به تخصص توسعه‌دهندگان، افزونه‌های استفاده شده، استفاده از روش‌های حفاظتی علاوه بر امکانات پیش‌فرض و همچنین به‌روزرسانی مداوم از نکاتی است که می‌تواند یک سایت جوملای با امنیت قابل قبول را در دسترس کاربران قرار دهد.

جوملا و ارتباط با سایر سیستم‌ها

جوملا به دلیل گستردگی استفاده و قدمتی که دارد، ارتباط خوبی با بسیاری از سیستم‌های موجود دارد .طراحی فروشگاه اینترنتی، انجمن‌های گفتگو، پشتیبانی آنلاین، تیکتینگ و بسیاری سیستم‌های دیگر.
همچنین همان گونه که گفته شد، برای بسیاری از کاربردهای متداول شخصی و سازمانی، افزونه‌های توسعه پیدا کرده‌اند که نیازهای موجود را در هسته‌ی جوملا ادغام می‌کنند و نیازها با استفاده از افزونه‌های داخلی جوملا به آسانی برطرف می‌شوند.

طراحی سایت جوملا تا حد زیادی تضمین می‌کند که برقراری ارتباط با سایر سیستم‌ها یا با استفاده از افزونه‌های از پیش آماده یا با برنامه‌نویسی افزونه‌های جدید به صورت سفارشی، امکان‌پذیر خواهد بود.

جوملا برای چه کاربردهایی مناسب است؟

ارائه یک پاسخ جامع برای این پرسش ممکن نیست. با این حال در هنگام طراحی سایت هایی که بخش‌های زیادی دارند و کاربران زیادی نیز بنا است در آن به فعالیت بپردازند مانند سایت‌های شرکتی و طراحی پورتال‌های سازمانی جوملا گزینه‌ای مناسب است. جوملا در بخش مدیریت دسترسی‌ها سیستم قدرتمندی دارد و در هنگام مواجهه با حجم زیاد کاربران، قابلیت‌های مفیدی را در اختیار مدیران سایت قرار می‌دهد.

طراحی قالب اختصاصی جوملا

سیستم‌های مدیریت محتوا دارای تعداد زیادی قالب‌های آماده نیز هستند که می‌توانند سرعت ایجاد یک سایت را به بیشترین حد ممکن برسانند. ولی از طرف دیگر معایبی را با خود به همراه دارند. کاهش سرعت و اثر منفی روی سئوی سایت مهم‌ترین عیب قالب‌های آماده در طراحی سایت هستند. علاوه بر این قالب‌های آماده به سختی قابل تغییر هستند و سفارشی‌سازی آن‌ها با نیازها زمان‌بر و دشوار است. روکاوب برای دستیابی به بهترین نتایج ممکن به ویژه در سئو سایت، قالب‌های سفارشی و اختصاصی را برای مشتریان آماده می‌کند.

پشتیبانی سایت جوملا

به دلایل مختلف ممکن است سایت خود را با استفاده از جوملا در گذشته طراحی کرده باشید و برای پشتیبانی، نگهداری، به‌روزرسانی و توسعه‌ی آن نیازمند متخصصین این سیستم مدیریت محتوا باشید. روکاوب آمادگی دارد این خدمات را با کیفیت مطلب و قیمت منصفانه به شما ارائه نماید.

سایر روش‌های طراحی سایت

علاوه بر جوملا گزینه‌های متنوع و مختلف دیگری برای طراحی سایت وجود دارند که بسته به نیازهای موجود ممکن است گزینه‌های بهتری برای انجام این کار به حساب آیند. گزینه‌هایی مانند وردپرس، جوملا، دروپال و طراحی سایت سفارشی. انتخاب بهترین ابزار و روش که بتواند بیشترین بازخورد را برایتان به همراه داشته باشد به ما بسپارید. چندین سال تجربه در طراحی صدها سایت اینترنتی با تکنولوژی و ابزارهای مختلف، نقطه‌ی اطمینانی است که شما را در این مسیر یاری می‌کند.

علاوه بر سیستم‌های مدیریت محتوا از جمله وردپرس، جوملا و دروپال، همیشه امکان پیاده‌سازی و برنامه‌نویسی به صورت سفارشی با ابزارهای برنامه‌نویسی مانند php و فریم‌ورک لاراول در دسترس است. اف تی سنتر با تسلط بر روش‌های مختلف برنامه‌نویسی و طراحی سایت، بهترین مشاور شما در این مسیر خواهد بود.

اگر قصد طراحی سایت را دارید، با ما تماس بگیرید, نیازمندی‌های خود را برایمان شرح دهید تا پس از بررسی، راه حل بهینه طراحی سایت یا برنامه‌نویسی سایت را بر اساس نیازمندی‌های پروژه به شما ارائه نماییم.

تمامی حقوق متعلق به اف تی سنتر می باشد.
تخفیف دوره های آموزشی