اف تی سنتر

آموزش ترسیم اسکیس خودرو

اسکیس خودرو

زمانی که من شروع میکنم به ترسیم جهتی از اسکیس خودرو ، ابتدا با ترسیم یک مکعب شروع میکنم. من با توجه به دیدی که می خواهم از خودرو ترسیم کنم انتخاب میکنم نوع پرسپکتیوم را(یک نقطه ای، دو نقطه ای یا سه نقطه ای).

همیشه هنگام ترسیم یه مکعب یا شکل هایی که دارای خط های مرکزی هستتند به کنترل کردن تناسبات مابین سمت چپ و راست ماشین در پرسپکتیو دقت کنید. با خطوط مرکزی من میتوانم به خوبی تخمین بزنم تناسبات را. فراموش نکنید زمانی که ما ترسیم میکنیم اسکیس ماشین را باید داشته باشیم یک سری خطوط کم رنگ و پر رنگ، که باعث دادن افکت به کار ما میشود. البته این کار را در انتهای اسکیس انجام میدهیم.
حالا که ما فهمیدم ترسیم مکعب به چه گونه است میرویم سراغ تبدیل کردن یک جعبه با قاعده به اسکیسی از ماشین.

اسکیس خودرو

گام بعدی

گام بعدی ترسیم چرخ ها با استفاده از دو مکعب مربع است. من ترسیم میکنم داخل مربع خطوطی را که باعث پیدا کردن مرکزها می شود و ما به سادگی ترسیم میکنیم بیضی را داخل مربع و به طور خودکار خواهیم داشت پرسپکتیو صحیحی را داخل مکعب. ما می توانیم با استفاده از قانون miror داشته باشیم دیگر بیضی هارو و اگر دقت کنید می بینید که نقاط گریز صحیحی را دارند. ما باید ترسیم کنیم سایه های ماشین را روی زمین با استفاده از ماژیک های مشکی و خاکستری تیره.

ادامه بدهید خطوط پرسپکتیو را و اضافه کنید مقدار اندکی از انعکاس های ساختار ماشین را با ماژیک طوسی روشن و به پایان برسانید ترسیم را با شیشه و آینه های جلوی ماشین و انعکاس های آن را با ماژیک طوسی متوسط، تا بدست آورید افکت شفافی را.

اضافه کنید گواش سفید را برای های لایت کردن و بهتر کردن چارچوب نقاط کانونی کار.
حالا ماشین ما با بیضی های صحیح و ترسیم پرسپکتیو به پایان رسیده است.

مطالب مرتبط

فروردین ۱۵, ۱۳۹۶

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

avatar
wpDiscuz
تمامی حقوق متعلق به اف تی سنتر می باشد.